Więcej o mnie …

Maciej Kusztan

Maciej Kusztan

Jestem psychoterapeutą, absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Ukończyłem całościowy Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Klinice Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Obecnie jestem w trakcie certyfikacji.

Od 2014 roku jestem członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów, a od 2020 roku członkiem zarządu Dolnośląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Balintowskiego. Regularnie uczestniczę w seminariach Balintowskich oraz podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach.

Doświadczenie kliniczne w pracy z pacjentem, zdobywałem między innymi jako psychoterapeuta w Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Miliczu, w Szpitalu MSW w Jeleniej Górze oraz w NZOZ „Centrum IKAR” we Wrocławiu. Poza pracą w wymienionych placówkach, nieprzerwanie prowadzę swój własny gabinet psychoterapeutyczny oraz pracuję w NZOZ „HARMONY MED” we Wrocławiu.

W praktyce zawodowej, kieruję się wymogami Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję w nurcie Psychodynamicznym.

W trosce o najlepszą jakość pracy z pacjentami, swoją pracę poddaję regularnej ocenie Superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

"

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się mną.

Telefon

515 269 964

Adres:

ul. Kleczkowska 45

50-227 Wrocław

Gabinet mieści się na poziomie -1

Współpraca z psychiatrami:

  • dr Katarzyna Mykita – tel. 606263461
  • dr Marek Tomaszewski – tel. 609471065

Współpracuję również z Dolnośląskim Stowarzyszeniem Psychoterapeutów