Więcej o mnie …

Maciej Kusztan

Jestem psychoterapeutą, absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Ukończyłem całościowy Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Klinice Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Obecnie jestem w trakcie certyfikacji.

Jestem członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów oraz Polskiego Stowarzyszenia Balintowskiego – regularnie uczestniczę w seminariach Balintowskich. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych konferencjach.

Doświadczenie kliniczne w pracy z pacjentem, zdobywałem między innymi jako psychoterapeuta w Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Miliczu, w Szpitalu MSW w Jeleniej Górze oraz w NZOZ „Centrum IKAR” we Wrocławiu. Poza pracą w wymienionych placówkach, nieprzerwanie prowadzę swój własny gabinet psychoterapeutyczny.

W praktyce zawodowej, kieruję się wymogami Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję w nurcie Psychodynamicznym.

W trosce o najlepszą jakość pracy z pacjentami, swoją pracę poddaję regularnej ocenie Superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.